1 Ağustos 2014 Cuma

EKİN 8 AYLIKEkin artık 2/3 yaşında, 8 aylık oldu (bu yazıyı yazana kadar 10 gün geçti bile 😊) 

Kızımın artık altta 2 üstte 2.5 olmak üzere 4.5 dişi var. Hemen hemen çoğu bebekte olduğu gibi diş çıkarma süreci bizde de biraz sancılı oldu. Sancılıdan kastım ek gıdaya karşı iştahında azalma tam tersi olarak memeye daha da bağlanma, uyku düzeninde bozulmalar, gece uyanmaları, bağırış vs. Bugünler de geçecek.

Ekin artık desteksiz oturuyor, elleri ve ayakları üzerinde yükselip şınav pozisyonu alıyor-sanırım öyle emekleyeceğini düşünüyor- , sürünerek ve dönerek yer değiştiriyor, elleriyle ritim tutuyo gibi mama sandalyesine pat pat vuruyor, anne, annannne, babba kelimelerini söylüyor (ilk olarak anneyi öğrendi heyyoo  😀), bağırıyor,çığlık atıyor, bir de bol bol annesine poz veriyor 😊 Şaka değil ! Fotoğrafları çekile çekile alıştı ne zaman elimde kendine doğru yöneltilmiş telefon görse öylece durup poz veriyor.En çok da ön kameradan çekilen selfie fotoğraflarını seviyor. Çünkü ekranda kendini görmek onu çok mutlu ediyor.

Ekin'in 8 aylık fotoğrafı da işte bu:


Aylık fotoğraf çekiminde konsept konusunda tıkandım sanki, aklıma konsept gelmiyor, yukarıdaki fotoğraftan da belli değil mi?  Neyse bundan sonraki ay da konsept bulamazsan Ekin'i hoopp 9 rakamının yerine oturttum mu olay tamamdır 😊

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder